O firmie:


Nazwa firmy: Happy Jump Daniel Krok

Domena: http://www.happy-jump.pl/

Adres: Uście Gorlickie 205

Miejscowość: Uście Gorlickie

Kod pocztowy: 38-315

Telefon: 606388025Opis:


Wiele jest takich imprez plenerowych, na których pojawiają się całe rodziny, dlatego organizatorzy powinni zadbać o to, aby każdy podczas takiego wydarzenia znalazł na nim coś dla siebie. Zawsze najbardziej oblegane są ogromne zabawki dmuchane, które dają dzieciom mnóstwo radości, a rodzicom chwilę wytchnienia, gdyż mogą zająć się na przykład rozmową ze znajomymi, wiedząc, że dzieci są bezpieczne i w danym momencie nie potrzebują opieki rodzica. Władze miasta na ogół decydują się na wynajem takich konstrukcji, a pomocna jest w takim przypadku wypożyczalnia dmuchanych placów zabaw z Rzeszowa, która oferuje kilka modeli tych obiektów.

Na stronie happy-jump.pl należącej do wspomnianej wyżej firmy można zapoznać się z całą ofertą sprzętową, wśród której są zamki, zjeżdżalnie i pneumatyczna rakieta łącząca w sobie plac zabaw ze zjeżdżalnią idealnie sprawdzająca się w razie niepogody. 

Przedsiębiorstwo to gwarantuje, że wszystkie obiekty są sprawne i bezpieczne, a pracownicy czuwają nad urządzeniami napowietrzającymi, pozwalając dzieciom wyszaleć się do woli.

Data dodania: 11-05-2019

Opinie o Happy Jump Daniel Krok


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)