O firmie:


Nazwa firmy: Meblekrak.pl

Domena: http://meblekrak.pl/

Adres: KS. J. Meiera 20F

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-236

Telefon: 510 466 466Opis:


Meble robione na wymiar są funkcjonalne i praktyczne. To jednak nie jedyne walory takich mebli. Są one bardzo przydatne zwłaszcza wtedy, gdy chce się zagospodarować jak największą przestrzeń. Można wówczas przygotować projekt idealnie dopasowany do wolnej przestrzeni. Jednym z produktów, jakie oferuje krakowska firma, są szafy przesuwne na wymiar. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Chętnie stosuje się je zarówno w dużych, jak i małych mieszkaniach. Zwykle to są szafy z drzwiami otwieranymi i przesuwnymi.

Warto zajrzeć na meblekrak.pl. Można dowiedzieć się tam, że firma wykonuje zarówno szafy standardowe, jak i takie o nietypowych wymiarach. Wszystko zależy od zapotrzebowania klienta. Wszystkie detale są tak dobierane, żeby współgrały z pozostałymi elementami wnętrza.

Warto podkreślić, że firma działa na rynku już od ponad ćwierć wieku i zrealizowała już setki zleceń. Do produkcji mebli używa się tylko najlepszych materiałów i akcesoriów dodatkowych.  Pochodzą one od najlepszych polskich i zagranicznych producentów.

Data dodania: 07-08-2019

Opinie o Meblekrak.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)